Podmínky používání

Vítejte u našich všeobecných smluvních podmínek prodeje a doručení

Tyto všeobecné smluvní podmínky platí pro návštěvníky (dále jen „zákazníci“) stránky produktu (dále jen “stránka”). Před objednáním jakéhokoli produktu si na této stránce pečlivě tyto všeobecné smluvní podmínky přečtěte. Těmito všeobecnými smluvními podmínkami budete vázáni, pokud s nimi budete souhlasit při provedení objednávky na naší stránce.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se této stránky a/nebo těchto všeobecných smluvních podmínek, kontaktujte naši zákaznickou podporu pomocí informací, které najdete na stránce s kontakty.


1. Nabídky a ceny

Popis všech funkcí a podrobností o parametrech produktu můžete najít v sekci „Produkty“ této webové stránky.

Ceny produktů na této stránce jsou konečné a zahrnují všechny příslušné daně. Před objednáním mohou být ceny produktu bez oznámení zákazníkovi změněny. Zákazníci souhlasí se zaplacením aktuální ceny v době podání objednávky.


2. Objednávky

Své objednávky můžete podat pouze online a pouze z této stránky. Pro podání objednávky musíte vyplnit povinná prázdná pole, která jsou označená znaménkem (*). Typy dat, která jsou sbíraná touto stránkou, jsou následující: Jméno a příjmení, telefonní číslo, celá adresa (Město, PSČ, ulice, kraj) a e-mail. Jakékoli osobní informace, které jste stránce poskytli, a které vás mohou identifikovat jsou bezpečně a důvěrně uloženy. Jsou také zpracovány korektně a zákonným způsobem v souladu s touto ochranou osobních údajů a článkem 13/14 nařízení (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Tato stránka provádí všechna nezbytná technická a organizační opatření, aby vaše osobní data chránila před nepovoleným a nezákonným zpracováním. V souladu se standardy průmyslu stránka vaše informace šifruje.

Po provedení objednávky obdržíte na vámi uvedenou e-mailovou adresu automatickou zprávu s potvrzením. E-mail s potvrzením znamená, že objednávka byla přijata do našeho systému a je připravena k odeslání. Odpovězte prosím na tento e-mail, pokud si přejete svou objednávku zrušit a/nebo pokud chcete učinit jakékoli úpravy objednávky a/nebo doručení. Bez ohledu na obdržení potvrzovacího e-mailu, a jako součást našeho systému prevence proti podvodům, si vyhrazujeme právo vám po provedení objednávky zavolat prostřednictvím našich zástupců, pokud bude potřeba něco vyjasnit a/nebo získat informace o dodání a/nebo informace týkající se doručení produktů.

Odesláním objednávky na naší stránce a konkrétně souhlasem s těmito všeobecnými smluvními podmínkami se zaručujete, že jste právně způsobilí uzavírat smlouvy. Pro přijetí objednaných produktů musí zákazníci poskytnout platné telefonní číslo, platný e-mail, adresu a za produkty kurýrovi při doručení zaplatit. Zákaznici nebudou provádět klamné objednávky, nebudou produktům dávat nepravdivá hodnocení a nebudou poskytovat nesprávné informace.


3. Doručení

3.1. K doručení dochází během 1 až 5 pracovních dní, v závislosti na doručovací adrese. Pro doručení všech objednávek používáme „CourierName“.

3.2. Poštovné hradí zákazník. Cena je vypočítána během objednávání. Před dokončením a potvrzením objednávky uvidíte konečné náklady na doručení.

3.3. Pokud chce zákazník objednávku po doručení a kontrole vrátit, je zákazník povinen zaplatit poštovné za vrácení.

3.4. Zboží, které jste obdrželi, je možné zdarma vrátit pouze ve chvíli, kdy jde o jiný produkt, produkt je poškozený nebo vadný a pouze po další kontrole dodavatelem. Ve všech ostatních případech a odmítnutí zboží bez uvedené řádného důvodu, budou náklady na doručení v obou směrech účtovány zákazníkovi.


4. Platba

4.1 Přijímáme pouze „Platbu dobírkou“

4.2 Jste povinni zaplatit kurýrovi částku uvedenou ve vaší objednávce (včetně ceny zboží a nákladů na doručení společností „CourierName“). Žádná jiná platba není možná. Všechny náklady na doručení jsou uvedeny při dokončování objednávky na webové stránce.

4.3 V souvislosti se shromažďováním dat společnost NabidkaMix neshromažďuje informace o platbách zákazníků.


5.Použití stránky

Musíme striktně dodržovat zákon o ochraně osobních údajů pro ochranu informací, které nám poskytli naši zákazníci, abychom doručili objednávky na určenou doručovací adresu v dohodnuté době. Pro ochranu poskytnutých osobních používáme speciální šifrovací algoritmus. Data uchováváme ve speciálním formátu, který je matematicky ověřen jako nerozšifrovatelný.

Objednané produkty nemusíme doručit, pokud jsou uvedeny nesprávné doručovací informace, jako je špatná adresa a/nebo telefonní číslo.

Neneseme odpovědnost za informace uvedené výrobcem produktů.